Vypnout reklamy
Zavřít

World of Warcraft bude mít změnu v levelování

Vydáno dne: 8.5.2020

World of Warcraft: Shadowlands dorazí s naprosto unikátním překopaným systémem. Má se jednat o mnohem lepší hratelnost a rychlejší levelování. Maximální úroveň postavy bude 60.

World of Warcraft bude mít změnu v levelování

Takzvaně vyexpit postavu může být jednodušší a přilákat tak nové hráče do této hry. Právě nová aktualizace má přinést mnohem větší zábavu.

Dlouhodobé levelování ve World of Warcraft mohlo být celkem problém pro řadu hráčů, kteří na tohle neměly až takový čas. Nové rozšíření hry přinese krom obsahu kompletně překopaný systém. Ten už nebude pevně vázán na určité lokace pro určité levely.

Určitě to znáte, když jste museli vyexpit svou postavu až do 110 úrovně. Ta cesta za takto velkou úrovni byla opravdu dlouhá a mnoho hráčů si přálo, aby to už skončilo. Není to však o tom, že by chyběly úkoly, avšak šlo hlavně o to, že cíl byl tzv. v nedohlednu.

Už by to také nemělo vypadat tak, že máte prostě jít, zabít a vrátit se zpět. Příběh bude stejný jak u hordy, tak i aliance.

Maximální úroveň vaší postavy bude 60. Právě proto každá vyšší úroveň vás posune blíže k maximální úrovni. Hráč má tak pocit, že již brzy dosáhne svého cíle. Na maximální úroveň svého hrdinu dokážete podle alfa testování již za 15 hodin, což je mnohem méně, než tomu bylo doposud.

Na nové rozšíření tak je spousta pozitivních reakcí a snad se hře World of Warcraft povede přilákat mladší hráče a hlavně nové. Nové rozšíření World of Warcraft: Shadowlands dorazí toto léto.