Vypnout reklamy
Zavřít
  • Home
  • Hry na PC
  • Cyberpunk 2077 poběží možná dobře i když nemáte next-gen grafiku

Cyberpunk 2077 poběží možná dobře i když nemáte next-gen grafiku

Vydáno dne: 2.8.2020

Cyberpunk 2077 poběží pravděpodobně dobře i na grafikách, které nespadají do segmentu next-gen, ale hru slušně rozjedou zájmena hráči s grafikou Nvidia RTX.

Cyberpunk 2077 poběží možná dobře i když nemáte next-gen grafiku

To však platí pravděpodobně pro uživatelé karet Nvidia, protože společnost potvrdila, že Cyberpunk 2077 bude podporovat technologií DLSS 2.0. Jedná se o druhou generaci této technologie, která je založena na samostatném učení se, která dokáže zlepšovat kvalitu obrazu při vyšších rozslišení bez toho, aniž by byla celková kvalita obrazu snížena.

Podle zprávy od společnosti Nvidia to vypadá tak, že nyní již technologie DLSS 2.0 nepotřebuje AI síť k tomu, aby mohla být vycvičena pro každou hru zvlášť. Vypadá to spíše tak, že CD Projekt Red spolupracuje s Nvidia na tom, aby byla umělá inteligence přímo přizpůsobena pro Cyberpunk 2077 s podporou DLSS 2.0.

Pro hráče, kteří disponují grafickými kartami řady GeForce RTX, je to skvělá zpráva.

Na konec však záleží na celkových minimální, doporučených specifikacích této hry. Jsme zvědaví, jak náročná hra bude a jak moc se vzhledem ke kvalitě zobrazení, podařila hra optimalizovat.