Vypnout reklamy
Zavřít
  • Home
  • Hry na PC
  • Blizzard zabanoval 74 000 účtu ve hře World of Warcraft Classic

Blizzard zabanoval 74 000 účtu ve hře World of Warcraft Classic

Vydáno dne: 4.7.2020

Blizzard zabanoval spoustu účtu za porušování jejích smlouvy. Ve smlouvě je, že hráč nesmí používat žádný automatizační mechanismus. Ve hře je však spousta hráčů, kteří tento mechanismus využívají.

Blizzard zabanoval 74 000 účtu ve hře World of Warcraft Classic

Blizzard říká, že většina z těchto účtu byli jenom roboti. Většina těchto účtu používala zakázané věci a to zájmena automatizaci, kdy hráč nemusel být u PC a jeho postava si expila a zabíjela nepřátele.

Právě taková automatizace je ve hře World of Warcraft Classic zakázaná a na internetu ještě k tomu existují k zakoupení takovéto programy, což dělá chytání těchto lidí ještě těžší. Boti se také rozhodli vydat na fórum Blizzard, kde začali vypisovat, jaký zážitek ze hry “WoW Classic je”.

Blizzard tímto varuje, že bude i nadále banovat takové uživatelé, ale bohužel sám ví, že obchodování s takovými programy tady zůstanou. Blizzard vynakládá enormní částky na svůj detekční systém, aby dokázal takové chování podchytit.

Problémem je také to, že někteří opravdoví hráči se lehce podobají automatům a tak spousta těchto “varování” musí projít manuálním procesem. Blizzard však detekční systém neustále zdokonaluje.